O PARTEX ARIANE

 

Partex je švédskou spoločnosťou s dcérskymi spoločnosťami po celom svete. Je dodávateľom označovacích systémov najrôznejších druhov, napríklad plast, nerez, fólie a pod. Systém je určený pre označovanie všetkých typov vodičov, káblov, potrubí  a elektro komponentov. 

ARIANE je česká spoločnosť, ktorá začala po revolúcii pôsobiť na českom trhu v oblasti označovania. Postupne rozširovala svoje portfólio ponúkaných produktov a služieb až sa stala TOP partnerem Brother a výhradným dovozcom označovacieho systému Partex na český a slovenský trh. V roku 2005 bola založená pobočka v Nových Zámkoch ARIANE Slovakia s.r.o..

V roku 2015 došlo k významnému spojeniu a vznikla tak spoločnosť  Partex Ariane, ktorá kombinuje silu a možnosti Partexu so znalosťami miestných  trhov, ktorými disponujú spoločnosti Ariane.  

 

Široká škála produktov a šikovný dizajn predurčuje označovanie Partex nie len  v elektrotechnickom priemyslu, ale taktiež v sektoru inštalačnom pre koncových  užívateľov, v elektrárňach a transformátoroch alebo v oblastiach distribúcie elektrickej energie.

Vnímáme potreby trhu a snažíme sa ponúknuť  univerzálne riešenia označovania, ktoré bude vyhovovať súčasným i budúcim nárokom na identifikáciu. Ponúkame poradenstvo a vytvorenie kompletného riešenia na mieru.