Priemysel

Priemysel

Priemysel je dôležitou súčasťou svetovej ekonomiky a systémy značenia spoločnosti Partex už desiatky rokov úspešne prispievajú k jeho rozvoju. Naša špecializovaná a trvalé riešenia nachádzajú uplatnenie ako v sektore verejnej výstavby, tak v strojárenskom priemysle, a zvyšujú bezpečnosť a produktivitu práce okrem iného v baníctve, potravinárskom a chemickom priemysle.
Bezpečnostné značenie

Bezpečnostné značenie má kľúčový význam pre zdravie a bezpečnosť v každom priemyselnom odvetví. Každé stavenisko, továreň alebo hala musí byť označené trvalým, čitateľným a zrozumiteľným spôsobom pomocou identifikátorov určených na konkrétne použitie. Vyššie uvedené ideálne spĺňajú samolepiace štítky, gravírované štítky z laminátu alebo nerezu alebo štítky s UV potlačou.

Spoznajte riešenia

Označovanie priemyselných inštalácií

Elektrické a telekomunikačné systémy alebo systémy požiarnej ochrany používané v priemyselných zariadeniach musia vynikať trvanlivosťou, presnosťou a bezpečnosťou. Partex sa môže pochváliť širokou škálou produktov na montáž a značenie káblov v každom priemyselnom odvetví.

Spoznajte riešenia

Montáž rozvádzačov

Rozvádzač pozostáva z prípojok, zberníc a izolačných prvkov používaných na riadenie a ochranu elektrických zariadení v elektrických systémoch. Na zaistenie bezpečnej prevádzky musia byť komponenty rozvádzača označené jasným a trvanlivým označením. Systémy značenia PARTEX zaisťujú úplnú identifikáciu všetkých súčastí rozvádzača.

Spoznajte riešenia

Stroje

Srdcom každého výrobného závodu sú stroje, ktoré môžu pracovať vo veľmi náročnom prostredí. Systém označovania z kyselinovzdornej nerezovej ocele AISI 316L sa osvedčí pri extrémne vysokých teplotách, podobne ako nerezové a hliníkové identifikačné štítky. Pre hydraulické systémy odporúčame flexibilné pásky, odolné proti mazivám a oleju. Na identifikáciu riadiacich obvodov máme puzdrá s integrovaným vreckom na štítok.

Spoznajte riešenia

Detekovateľné produkty

Niektoré priemyselné odvetvia sú obzvlášť náročné a podliehajú prísnym pravidlám a nariadeniam z dôvodu ich možného priameho dopadu na naše zdravie. Patrí sem potravinársky, farmaceutický a veterinárny priemysel. Tu sa na výrobných linkách av laboratóriách vyžaduje, aby značenie a montážne prvky boli ľahko detekovateľné rôznymi typmi detektorov a odolné voči vysokým teplotám a čistiacim prostriedkom. Spoločnosť PARTEX disponuje komplexným systémom značenia a upevňovania, ktorý spĺňa vyššie uvedené kritériá. Návlečky, sťahovacie pásky, štítky a popisky z nerezovej ocele, rovnako ako pásky s obsahom kovu zaručujú bezpečný priebeh výrobných procesov.

Spoznajte riešenia
Cookies používame na poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Pobyt na webe znamená, že súhlasíte s ich nahrávaním alebo použitím. Zistite viac