Telekomunikácie & IT

Telekomunikácie & IT

V digitálnom svete telekomunikácií a IT riešení existuje veľmi veľa spôsobov uplatnenie našich návlečiek. Od samého začiatku budovania siete GSM dodávame návlečky telekomunikačným operátorom, káblovým televíziám a všetkým zákazníkom, ktorí potrebujú trvale a ľahko opísať svoje siete, ako malé tak veľké, firemnej počítačovej siete a celej serverovne. Máme skúsenosti s označovaním v každej fáze dodávky digitálnych médií.
Výstavba staníc GSM

Každá základňová prevodná stanica alebo bétéeska (BTS), vyžaduje vhodné označenie káblov, ktoré privádzajú a ďalej distribuujú signál operátora. Efektívnu prevádzku takejto inštalácie zaisťujú ako napájacie, optické a prenosové skrine, tak vysielacie a prijímacie zariadenia, ktoré môžu byť inštalované v miestnostiach alebo vysoko nad zemou, na telekomunikačných stožiaroch. Všetky tieto prvky prepojené káblami DC, FO a RF vyžadujú čitateľné a trvalé označenie, odolné voči starnutiu a vplyvu svetelných lúčov.

Spoznajte riešenia

Vybavenie serverovní

Fungovanie firmy je v dnešnej dobe stále viac založené na efektívne pracujúcich počítačových systémoch. Pri vybavovaní serverovne je potrebné vziať do úvahy množstvo faktorov, ktoré môžu zvýšiť bezpečnosť a spoľahlivosť prevádzky. V dátovom centre musí byť označený každý patch panel, každý koniec kábla alebo port zariadenia. Na uľahčenie celého procesu označovania štrukturálnych sietí v serverovniach ponúkame celý rad samolepiacich štítkov a návlečiek s vymeniteľnou popiskou.

Spoznajte riešenia

Káblové siete

Káblové siete sú budované všade: od telekomunikačných až po domáce. Okrem správneho značenia káblov a zapojenia je dôležité aj ich správne vedenie, zviazanie káblov a ich ochrana pred poškodením okolitými vplyvmi. V našej ponuke nájdete potrebné inštalačné vybavenie a náradie na opracovanie káblov, ktoré vám jednoducho a účinne pomôžu vykonať inštaláciu.

Spoznajte riešenia
Cookies používame na poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Pobyt na webe znamená, že súhlasíte s ich nahrávaním alebo použitím. Zistite viac