PROMARK-T2000 - Profesionálna prenosná termotransferová tlačiareň

Najnovšia verzia veľmi obľúbenej a spoľahlivej termotransferovej tlačiarne na výrobu popisov elektroinštalácií. Novo vyvinutý dizajn vybavený novými funkciami robí tlačiareň ešte kompaktnejšou, mobilnejšou a univerzálnejšou. Bezdrôtové pripojenie Bluetooth umožňuje ovládať tlačiareň z mobilných zariadení pomocou aplikácie Promark Creator GO. Možnosť tlače len cez batérie, menu v češtine a tlač slovenskej diakritiky - to sú kľúčové vlastnosti, ktoré robia túto tlačiareň nezameniteľnou. Tlačiareň PROMARK-T2000 znamená vyšší výkon, väčšie možnosti a vyššie parametre. Tlačiareň má dvojitú verziu Promark T-2000C s azbukou na klávesnici.

Kúpiť

Vlastnosti výrobku

  • Bezdrôtové pripojenie Bluetooth umožňuje ovládať tlačiareň z mobilných zariadení pomocou aplikácie Promark Creator GO.
  • Nový dizajn tlačiarne umožňuje napájať ju pomocou 6 vyhradených AA batérií s kapacitou každé 1900mAh.
  • Voliteľný ohrievač profilov umožnuje kvalinú potlač všetkých veľkostí profilov. Môže pracovať v dvoch režimoch: nepretržitý alebo automatický a má tri nastavenia teploty.
  • Zariadenie má rozsiahlu vnútornú pamäť s kapacitou až 250 000 znakov.
  • Nová funkcia umožňuje tlačiť na viacerých zariadeniach súčasne. Každá z tlačiarní môže súčasne tlačiť iný obsah na iný profil.
  • Menu tlačiarne je k dispozícii v 10 jazykoch: poľština, angličtina, nemčina, francúzština, švédčina, ruština, španielčina, portugalčina, taliančina a čeština.

Vlastnosti produktu

Maximálna rýchlosť tlače
40 mm/s
Výška textu (mm)
Max počet riadkov
0
Prevádzková teplota
od 15 °C do 32,5 °C
Šírka
318 mm
Hĺbka
272 mm
Výška textu
97 mm
Váha
2,7 kg
Tlač
Termotransferový
Rozlíšenie tlače
300 dpi
Pamäť
250000 znakov
Skladovacia teplota
od 5 °C do 35 °C

Výukové video pre: PROMARK-T2000

Cookies používame na poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Pobyt na webe znamená, že súhlasíte s ich nahrávaním alebo použitím. Zistite viac