MK10-SQUIX - Veľká termotransferová tlačiareň

MK10-SQUIX je moderná, vysoko výkonná termotransferová tlačiareň pre tlač na návliečkach Partex s rýchlosťou dosahujúcou až 300 mm/s. Tlačiareň je možné pripojiť k počítaču prostredníctvom USB portu alebo modulu Wi-Fi. Môžeme ju riadiť špeciálnym softvérom Promark Creator. Profily sú do tlačiarne zavádzané zvonku alebo sú odmotávané z roliek a kotúčov umiestnených vo vnútri zariadenia, potom prebieha tlač a prípadne perforácia na stanovenú dĺžku, zvolenú užívateľom. Početné funkcie, dotyková obrazovka a 102 mm široká tlačová hlava s rozlíšením 300 dpi z nej robia dokonalé zariadenie pre náročné priemyselné aplikácie.

Kúpiť

Vlastnosti výrobku

  • Najnovšia, profesionálna, veľmi výkonná tlačiareň na vykonávanie veľkých množstiev návlečiek na káble a elektrické prístroje.
  • Podáva, tlačí a perforuje profily zavádzané zvnútra alebo za tlačiarňou.
  • Tlač ovládaný softvérom Promark Creator.
  • Rýchla a jednoduchá obsluha vďaka dotykovému displeju.
  • Univerzálne zariadenie na priemyselné využitie, ideálne vhodné na značenie elektrických inštalácií a súčastí riadiacich skríň.
  • Vstavaný modul Wi-Fi umožňuje bezdrôtový prenos dát.

Vlastnosti produktu

Prevádzková teplota
od 0 °C do 40 °C
Šírka
252 mm
Hĺbka
288 mm
Výška textu
460 mm
Váha
10 kg
Tlač
Termotransferový
Rozlíšenie tlače
300 dpi
Pamäť
256 MB RAM, 50 MB IFFS
Skladovacia teplota
od 0 °C do 60 °C


Cookies používame na poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Pobyt na webe znamená, že súhlasíte s ich nahrávaním alebo použitím. Zistite viac