Doprava

Doprava

Dopravný sektor, najmä železnice, vyžaduje špecializované riešenia z hľadiska bezpečnosti, odolnosti a čitateľnosti označenia. V našej ponuke je dostupná široká škála produktov vrátane bezhalogénových výrobkov, ktoré spĺňajú normy pre verejnú dopravu. Pre náročnejšie aplikácie máme technológie značenia so zvýšenou odolnosťou proti olejom a vysokým teplotám, ktoré spĺňajú tiež prísne vojenské normy.

Železnica

Materiály používané pri vývoji železničnej infraštruktúry a výrobe moderných koľajových vozidiel musia spĺňať prísne normy pre odolnosť a požiarnu ochranu. PARTEX ponúka širokú škálu identifikačných riešení, ktoré spĺňajú najnovšiu normu pre železnice, EN 45545.

Spoznajte riešenia

Lode a pobrežné zariadenia

Námorný priemysel sa vyznačuje veľmi zložitými a premenlivými poveternostnými podmienkami, v ktorých sa musí osvedčiť mnoho zariadení. Rovnako náročné prostredie a vonkajšie faktory platia pre technológiu značenia, ktoré musia zostať trvalé a spoľahlivé nezávisle na podmienkach. PARTEX má vo svojej ponuke výrobky vyrobené z nerezovej ocele, odolné voči extrémnym vonkajším podmienkam, a trvalé označenia s UV potlačou, ktoré sa uplatňujú na lodiach a vrtných plošinách.

Spoznajte riešenia

Automobilový priemysel

Automobilové továrne zaberajú desiatky tisíc metrov štvorcových plochy, kde pracujú veľmi rozsiahle a zložité výrobné linky. PARTEX ponúka produkty, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na spoľahlivosť a odolnosť kladené automobilovým priemyslom.

Spoznajte riešenia

Letectvo

Civilné a vojenské lietadlá, rovnako ako značenie v nich, podliehajú veľmi prísnym požiadavkám a kontrolám. V katalógu PARTEX ProSleeve nájdete výrobky testované podľa vojenských špecifikácií. Značenie je odolné voči extrémne vysokým a nízkym teplotám a pohonným látkam.

Spoznajte riešenia
Cookies používame na poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Pobyt na webe znamená, že súhlasíte s ich nahrávaním alebo použitím. Zistite viac