Priemyselná automatika

Priemyselná automatika

Priemyselná automatizácia je široký a obsiahly odbor, ktorý zahŕňa okrem iného riadiace systémy, stroje, výrobné linky a mnoho ďalších. Partex návlečky pomáhajú denne identifikovať komplikované komponenty automatiky a sprehľadňujú je. Ponúkame komplexné riešenie v obore značenia strojov, robotizovaných pracovísk, skríň a ovládacích panelov a pneumatických komponentov.

Riadiace skrine a panely

Pretože sa v rozvádzačoch nachádza veľké množstvo vodičov, konektorov a ďalších komponentov, je nevyhnutné všetko efektívne označiť.

PARTEX riešenie umožňuje označenie: vodičov a káblov, konektorov, ovládačov a komponentov. Na značenie tlačidiel a vypínačov, výrobných i varovných štítkov je možné využiť gravírované alebo samolepiace štítky.

Spoznajte riešenia

Pneumatika

Pneumatika je odbor, v ktorom je pracovným médiom stlačený vzduch. Táto technológia sa stala tak bežnou, že má svoje praktické uplatnenie takmer v každej modernej továrni. V našej ponuke nájdete množstvo možností pre pneumatických rúr a pohonov. Vyrábame flexibilné návlečky, prispôsobené štandardným priemerom pneumatických rúrok, a štítky odolné voči chemickým látkam, ideálne pre pneumatické valce.

Spoznajte riešenia

Stroje a robotizované stanovištia

Systémy značenia Partex si často vyberajú konštruktéri strojov a výrobných liniek, pretože široká škála produktov umožňuje nielen komplexne popísať potrebné prvky, ale taktiež ich bezpečne zaistiť. S pomocou našich produktov budete schopní: značiť vodiče a káble umiestnené v stroji, bezpečne upevniť káble a rúrky, zaistiť káble, hadice a zväzky, značiť stroje informačnými a výstražnými tabuľkami a používať produkty odhaliteľné detektormi kovov.

Spoznajte riešenia
Cookies používame na poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Pobyt na webe znamená, že súhlasíte s ich nahrávaním alebo použitím. Zistite viac